Загальні збори Асоціації

Загальні збори Асоціації

25.02.2016

18 лютого 2016 року відбулися загально-звітні збори Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» щодо підсумків роботи за 2015 рік та основних задач на поточний  рік. Цю зустріч відвідали представники таких компаній як ПАТ «Житомирський маслозавод», ПрАТ «Геркулес», ПрАТ «Хладопром», ТОВ «Ласунка», ПАТ «Вінтер», ТОВ ВТП «Агропереробка», ТОВ «Ажур Фроузен Фуд» та інші.


На цих зборах Волков Дмитро Валерійович від лиця ТОВ «Торговий Дім Левада» наголосив, що на даний час Україна знаходиться у дуже скрутній економічній кризі. Але незважаючи на ті ризики, які кинула нам країна і та ситуація в якій опинились виробники, насправді ж це дозволило нам найти внутрішні резерви нашого підприємства та відчути підтримку партнерів.
    Також він висловив щиру повагу та підтримку ПрАТ «Геркулес» та ПАТ «Вінтер», які опинилися в скрутному становищі, через політичну ситуацію у Луганьскій та Донецькій областях. Підкреслив, що інші підприємства також втратили значну частку ринку у зв'язку з втратою Криму та інших окупованих областей України. Крім того, призупинення ЗВТ з Росією зруйнувало перспективи та завдало величезних збитків пидприємствам. Проте, це мотивувало нас іти далі та відкртивати нові ринки збуту своєї продукції.
   Дмитро Валерійович відмітив важливий результат роботи Асоціації у процедурі інспектування підприємств - виробників молочної та м'ясної продукції та предмет експорту продукції в інші країни.

Мы с Вами свяжемся