ПРО КОМПАНІЮ

Торговий дім «Левада» - один із лідерів українського ринку заморожених напівфабрикатів. Компанію було засновано у 1998 році й за цей час нам вдалося налагодити співпрацю з дистриб'юторами по всій Україні, заручитися підтримкою надійних партнерів і побудувати міцне системне виробництво. А також стати улюбленим брендом українських споживачів напівфабрикатів, що підтверджено результатами багатьох досліджень, хол-тестів та дегустацій.
#
#

МІСІЯ

Ми хочемо, щоб наші споживачі витрачали більше часу на себе та своїх близьких, а не на виснажливе приготування складних страв. Тому ми негайно забезпечуємо вас смачною їжею, звільняючи від готування. Лише 5-7 хвилин та твій смачний обід чи вечеря готові. Кожний продукт ТМ «Левада» - це
#
22 РОКИ УСПІШНОЇ РОБОТИ НА РИНКУ УКРАЇНИ
#
ПОСТІЙНЕ РОЗШИРЕННЯ ТА ОНОВЛЕННЯ АСОРТИМЕНТУ
#
СЕРТИФІКОВАНЕ ВИРОБНИЦТВО
#
ШИРОКА МЕРЕЖА ДИСТРИБУЦІЇ
#
#

ВИРОБНИЦТВО І ЯКІСТЬ

Ми дбаємо про те, щоб ви мали можливість купувати тільки якісні та безпечні для здоров’я продукти, тому ретельно контролюємо процес виробництва на всіх етапах.
# #

У складі наших продуктів тільки натуральні і свіжі компоненти: високоякісна яловичина, свинина, баранина та індичка, свіжі яйця, а також справжні вершки для млинців та вареників.

Всі інгредієнти, які ми використовуємо, спершу проходять ретельну перевірку у власній лабораторії заводу та виробляються на новітньому європейському обладнанні. На підприємстві встановлені італійські лінії «Dominioni», котлетна лінія «Stork», французька млинцева лінія «Balpe» і американські тісторозкатувальні машини.

Готовий продукт піддається миттєвому замороженню в спеціалізованих шведських камерах швидкої заморозки «Frigoscandia» при температурі до мінус 40°С. Така технологія дозволяє зберегти всі харчові властивості та бездоганну форму продукта.

Далі вся продукція потрапляє в дистриб’юторську мережу на спеціалізованому транспорті, в якому обов’язково підтримується оптимальна температура зберігання (мінус 18 °С).

Ознайомитися з аудиторським звітом за 2020 рік можна тут.

Ознайомитися з аудиторським звітом за 2021 рік можна тут

Ознайомитися з аудиторським звітом за 2022 рік можна тут

#
#

СЕРТИФІКАТИ

На підприємстві впроваджені і сертифіковані усі системи управління якістю та харчовою безпекою ДСТУ ISO 9001: 2009, ДСТУ ISO 22000: 2007 та європейський сертифікат IFS.
#
#

КОМАНДА

Наші фахівці - наша головна цінність. За 22 роки нам вдалося згуртувати команду з найкращих представників харчової галузі та FMCG. Ми приділяємо особливу увагу навчанню персоналу: співробітники компанії і виробничого комплексу регулярно проходять профільне підвищення кваліфікації. Якщо бажаєш долучитися до нашої дружної команди та якщо твої цінності збігаються з нашими, будемо раді запросити тебе в команду!
#
#