ПАРТНЕРАМ

ТОРГОВИЙ ДІМ «ЛЕВАДА» - ЦЕ

#
22 РОКИ УСПІШНОЇ РОБОТИ НА РИНКУ УКРАЇНИ
#
ПОСТІЙНЕ РОЗШИРЕННЯ ТА ОНОВЛЕННЯ АСОРТИМЕНТУ
#
СЕРТИФІКОВАНЕ ВИРОБНИЦТВО
#
ШИРОКА МЕРЕЖА ДИСТРИБУЦІЇ
#
#

ДИСТРИБУЦІЯ ТА ЕКСПОРТ

Торгова марка «Левада» представлена у всіх каналах продажів по всій території України. Продукцію бренду можна придбати, як у великих торгових мережах та інтернет-магазинах, так і у роздробі.
Регіональні представництва розташовані в 5-ти найбільших містах України: Одеса, Київ, Львів, Харків, Дніпро. Дистриб’ютори та торгові команди працюють в усіх регіонах України.

Ми виробляємо продукцію для багатьох українських національних мереж під «Private Label», (АТБ-маркет, Фоззі, Еко-маркет, Сільпо, METRO C&C та інші). Крім цього, бренд «Левада» відомий і за межами України. Ми експортуємо продукцію до Німеччини, Білорусі, Молдови та Азербайджану.

Виробництво: м Одеса, вул. Середня 36. Телефон: 38 (095) 000-03-88 Відділ маркетингу: marketing@levada.ua Дистрибуція та продаж: chief_sales@levada.ua Відділ ЗЕД: chief_ved@levada.ua Виробництво: production@levada.ua
#
#

ТЕНДЕРИ

Ключовою метою нашої компанії є своєчасне і повне забезпечення потреб в товарах і послугах з оптимальним співвідношенням ціни і якості. Ми регулярно проводимо тендери на вибір підрядників у наступних напрямках:
#
ЗАКУПІВЛЯ М'ЯСА
#
ЗАКУПІВЛЯ МОЛОЧНИХ ПРОДУКТІВ
#
ЗАКУПІВЛЯ ОВОЧІВ, ФРУКТІВ ТА СИПУЧИХ ПРОДУКТІВ (СПЕЦІЇ, КРУПИ, ЕМУЛЬГАТОРИ)
#
ЗАКУПІВЛЯ ОБЛАДНАННЯ ТА КОМПЛЕКТУЮЧИХ
#
ЗАКУПІВЛЯ ПАКУВАННЯ ТА ТАРИ
#
ЗАКУПІВЛЯ ГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРІВ, МЕБЛІВ ТА СПЕЦОДЯГУ
Якщо ви маєте цікаву пропозицію, запрошуємо вас до участі у наших тендерах. Для отримання необхідної інформації звертайтеся за адресою tender@levada.ua. Ознайомитися з умовами та типовими договорами можна, натиснувши на кнопку нижче. Будемо раді довгостроковому і взаємовигідному співробітництву.
#
#